منو کاربری

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، محمد اسلامی در پاسخ به این سوال که چرا قیمت بلیت‌های تهران-مشهد در آستانه میلاد امام هشتم افزایش قابل توجه یافته است، اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی با هرگونه افزایش مبلغ بلیت کاملا مخالف است و همه شرکت‌های... به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، محمد اسلامی در پاسخ به این سوال که چرا قیمت بلیت‌های تهران-مشهد در آستانه میلاد امام هشتم افزایش قابل توجه یافته است، اظهار داشت: وزارت راه و شهرسازی با هرگونه افزایش مبلغ بلیت کاملا مخالف است و همه شرکت‌های حمل و نقل ریلی و هوایی باید به مصوبات قبلی در این خصوص  عمل کنند. وی ادامه داد: نه تنها به تازگی مصوبه‌ای برای افزایش قیمت‌ها نداشته‌ایم بلکه مخالف افزایش قیمت‌ها هم  هستیم. وزیر راه و شهرسازی با تاکید براینکه شورای عالی ترابری در دو هفته اخیر نشست و مصوبه‌ای در این خصوص نداشته است، گفت: سازمان هواپیمایی کشوری به شکایات دریافتی در خصوص افزایش نرخ بلیت رسیدگی می‌کند و با شرکت‌های متخلف قطعا برخورد قانونی صورت می‌گیرد. یادآوری می‌شود تغییر نرخ بلیت هواپیما و قطار در شوراهای مربوط در ستاد وزارت راه و شهرسازی باید طرح و مصوب شود؛ این در حالی است که چنین موضوعی طرح نشده است و مصوبه‌ای نیز صورت نگرفته است.

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.