منو کاربری

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا؛ سید البرز حسینی با تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: در جلسه امروز سوالات ۹ نفر از نمایندگان شورای اسلامی درباره حوزه های انتخابیه از وزیر راه و شهرسازی مطرح شد. نماینده مردم خدابنده در مجلس افزود: سوال... به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا؛ سید البرز حسینی با تشریح نشست امروز کمیسیون عمران مجلس گفت: در جلسه امروز سوالات ۹ نفر از نمایندگان شورای اسلامی درباره حوزه های انتخابیه از وزیر راه و شهرسازی مطرح شد. نماینده مردم خدابنده در مجلس افزود: سوال ۴ نفر از نمایندگان استانی و درخصوص پروژه‌های مربوط به حوزه راهسازی، راهداری و حمل و نقل بود و ۵ نفر از نمایندگان هم درخصوص مباحث مسکن و نقاط حادثه‌خیز از وزیر سوال کردند. حسینی خاطرنشان کرد: سوالات امروز نمایندگان در کمیسیون عمران تقریبا در حد سوالات کشوری و حوزه ایمنی جاده‌ها بود و وزیر راه به سوالات پاسخ داد. معاونین وزیر هم به سوالات نمایندگان مرتبط با حوزه‌های مختلف پاسخ دادند. عضو کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: از تعداد ۹ نفر نماینده سوال‌کننده، ۵ نفر از نمایندگان از پاسخ‌های وزیر قانع شدند. همچنین مقرر شد کمیسیون در ارتباط با سوال ۴ نماینده دیگر فرصت ۲‌هفته‌ای به وزیر بدهد تا همکاران در ارتباط با حوزه‌های‌ مربوطه، بازدیدی از استان‌هایشان داشته باشند. وی خاطرنشان کرد: همچنین مقرر شد اگر مواردی که نمایندگان از وزیر راه خواسته بودند، حل نشد  موضوع از سوی کمیسیون پیگیری شود.

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.