منو کاربری

قیمت-آپارتمان-های-جردن-تهران
اقتصاد آنلاین – سیده زهرا محمودی؛ جردن یکی از محله‌های تهران در منطقه3 شهرداری است که در شمال تهران قرار دارد و یکی از محله‌های مرفه‌نشین تهران محسوب می‌شود؛ بنابراین قیمت مسکن در آن بسیار بالاتر از متوسط قیمت مسکن در تهران است و واحدهای گران قیمت... اقتصاد آنلاین – سیده زهرا محمودی؛ جردن یکی از محله‌های تهران در منطقه3 شهرداری است که در شمال تهران قرار دارد و یکی از محله‌های مرفه‌نشین تهران محسوب می‌شود؛ بنابراین قیمت مسکن در آن بسیار بالاتر از متوسط قیمت مسکن در تهران است و واحدهای گران قیمت زیادی در آن خرید و فروش می‌شود. در ادامه این گزارش به بررسی قیمت برخی از واحدهایی که طی یک ماه اخیر در محله جردن تهران به فروش رسیده است، خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است قیمت‌ها براساس معاملات انجام شده در یک ماه اخیر است که در سامانه اطلاعات بازار املاک ایران ثبت شده است؛ اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و قیمت مسکن در هر محله باتوجه به شرایط ملک متفاوت خواهد بود؛ از این رو این ارقام به طور مطلق قیمت مسکن در محله جردن را عنوان نمی‌کند. بلوار آفریقا از مناطق معروف تهران به حساب می‌آید و واحدی 163متری و 42ساله در آن متری 91میلیون و 687هزار تومان و واحدی 181متری و 19سال ساخت دیگری در آن متری 48میلیون و 927هزار تومان به فروش رسید. واحدی 88متری و 25ساله در خیابان شهید روانپور متری 55میلیون و 392هزار تومان فروخته شد؛ قیمت مسکن برای معامله یک دستگاه آپارتمان 125متری و نوساز در خیابان ناهید غربی نیز 155میلیون تومان به ازای هر متر مربع بوده است. واحدی 120متری و 14ساله در کوچه لادن متری 54میلیون و 590هزار تومان معامله شد. هزینه مورد نیاز برای خرید یک واحد 160متری و 32ساله در خیابان امین کاج آبادی 66میلیون و 986هزار تومان برای هر متر مربع بود. همچنین یک دستگاه آپارتمان 94متری و 8ساله در خیابان تندیس متری 67میلیون و 962هزار تومان فروخته شد.

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.