منو کاربری

به گزارش اقتصادآنلاین، محمد اسلامی روز پنج شنبه در بازدید از ایستگاه خاوران، اظهار داشت: با تلاش همه دست‌اندرکاران و پیگیری‌های مسئولان استان اعم از استاندار و نمایندگان استان تمامی پروژه طبق زمان بندی که در نظر گرفته شده بود، پیش رفته است. وزیر... به گزارش اقتصادآنلاین، محمد اسلامی روز پنج شنبه در بازدید از ایستگاه خاوران، اظهار داشت: با تلاش همه دست‌اندرکاران و پیگیری‌های مسئولان استان اعم از استاندار و نمایندگان استان تمامی پروژه طبق زمان بندی که در نظر گرفته شده بود، پیش رفته است. وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: گرفتاری‌های اخیر که برای کارخانجات بزرگ سیمان و فولاد پیش آمد در اجرای پروژه تأخیر ایجاد کرد که اجتناب ناپذیر بود. کاری که امروز در راه آهن بستان آباد - تبریز اجرا می‌شود به لحاظ حجم عملیاتی، یک رکود است. اسلامی گفت: راه آهن تبریز- میانه از وعده‌های رییس جمهوری به مردم آذربایجان بود که امیدواریم با تحقق این وعده گام بزرگ دیگری برای رفاه مردم این خطه برداشته شود. به گفته وی، با استفاده از ظرفیت جدید ایجاد شده مسافت تبریز- تهران پنج و نیم ساعت کاهش می‌یابد. اسلامی خاطرنشان کرد: خط ترانزیت ایران به اروپا و بحث جابجایی بار در این مسیر، مزیت‌های جدیدی برای کشور به وجود می‌آورد که تکمیل و ادامه این طرح نیز در دستور کار است. با توجه به اینکه تبریز، قطب لجستیکی و صنعتی کشور است از این رو زیرساخت‌های ریلی این شهر گسترش خواهد یافت.

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.