منو کاربری

به گزارش اقتصادآنلاین ، سازمان هواپیمایی کشوری به استناد ماده (۵۳) قانون احکام دایمی برنامه‌های توسعه کشور و نیز ابلاغ تغییرات قانون مصوب بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور، متن نهایی اساسنامه این سازمان را برای مراحل بررسی و تصویب، به دولت ارایه کرده است. با... به گزارش اقتصادآنلاین ، سازمان هواپیمایی کشوری به استناد ماده (۵۳) قانون احکام دایمی برنامه‌های توسعه کشور و نیز ابلاغ تغییرات قانون مصوب بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور، متن نهایی اساسنامه این سازمان را برای مراحل بررسی و تصویب، به دولت ارایه کرده است. با توجه به اینکه سازمان هواپیمایی کشوری مشمول ماده (۵) قانون رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی کشور مبنی بر مستثنی شدن این سازمان از شمول قوانین مدیریت خدمات کشوری و محاسبات عمومی کشور بجز در مواردی که از بودجه عمومی استفاده می‌کنند، شده، مقرر بوده در چارچوب اساسنامه‌ای که ظرف مدت سه ماه از تصویب قانون فوق به تصویب هیات وزیران می‌رسد، اداره شود. از این رو، پیش‌نویس اساسنامه مورد نظر با تأیید سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان برنامه و بودجه کشور، پس از سه سال سیر طولانی مراحل اداری تصویب، به شورای نگهبان ارسال و برای اصلاح پاره‌ای از موارد جزئی به دولت برگردانده شد. اکنون با توجه به ابلاغ تغییرات قانون مصوب بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور که در آن قانونگذار، دولت را مکلف به تنظیم و تصویب اساسنامه سازمان هواپیمایی کشوری در قالب شرکت دولتی کرده، این سازمان همان اساسنامه را با اصلاحات مورد نظر شورای نگهبان و تنها با گنجاندن ارکان یک شرکت دولتی، تدوین و برای تصویب نهایی، به دولت ارسال کرده است. پیشنهاد فوق هم‌اکنون در کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک در دست بررسی و تصمیم‌گیری است.

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.