منو کاربری

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا؛ عبدالجلال ایری ، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: در ابتدای جلسه امروز کمیسیون نیکزاد رییس جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برنامه های خود را در خصوص انجام ماموریت‌های این نهاد برای ساخت سالانه... به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا؛ عبدالجلال ایری ، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران مجلس بیان کرد: در ابتدای جلسه امروز کمیسیون نیکزاد رییس جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برنامه های خود را در خصوص انجام ماموریت‌های این نهاد برای ساخت سالانه ۲۰۰ هزار واحد مسکونی روستایی و احداث سالانه ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در توافق با دولت در قالب قانون جهش تولید و تامین مسکن برای تولید سالانه یک میلیون واحد مسکونی به اعضای کمیسیون ارائه کرد. وی در ادامه اظهار کرد: همچنین در این جلسه وضعیت اجرای طرح‌های هادی روستایی و نوسازی تجهیزات ماشین آلات راه سازی و اهداف کلی بنیاد مسکن مورد بحث و ارزیابی قرار گرفت. اعضای کمیسیون نیز سوالات و نظرات خود را مطرح کردند و رییس بنیاد مسکن نیز به آنها پاسخ داد. سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در ادامه تصریح کرد:رییس بنیاد مسکن گزارشی در خصوص اقدامات این مجموعه در احداث و بازسازی واحدهای مسکونی مناطق زلزله زده شهرستان سی سخت ارائه کرد. بر اساس این گزارش بنیاد مسکن تاکنون برای بازسازی ۱۶۶۰ واحد مسکونی اقدام کرده  که ۲۸۰ واحد آن به بهره برداری رسیده و ۸۰۰ واحد در مرحله نازک کاری و ۵۸۰ واحد نیز در مرحله دیوار چینی و بتن‌ریزی است. وی افزود: فعالیت برای ساخت و بازسای این منازل ادامه داشته و امیدواریم تا پیش از فرارسیدن فصل سرما بخش عمده از این واحدها تکمیل و به بهره برداری برسند.

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.