منو کاربری

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، مجید کاکی سرپرست فرمانداری مهران ، گفت: از هرگونه ورود و تجمع در شهرستان مهران ممانعت به عمل می‌آید که در همین راستا تا امروز ۵۳ نفر عودت داده شده اند. او با بیان اینکه خروج از مرز مهران در ایام... به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، مجید کاکی سرپرست فرمانداری مهران ، گفت: از هرگونه ورود و تجمع در شهرستان مهران ممانعت به عمل می‌آید که در همین راستا تا امروز ۵۳ نفر عودت داده شده اند. او با بیان اینکه خروج از مرز مهران در ایام اربعین مقدور نیست، افزود: مردم به شایعات فضای مجازی توجه نکنند و خبر‌ها را از مراجع رسمی پیگیری کنند. شهرستان مرزی مهران، نزدیک‌ترین مرز به کربلا معلی است که همه ساله و در ایام اربعین میزبان خیل عظیمی از زائران آقا اباعبدالله الحسین (ع) است.

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.