منو کاربری

آپارتمان-های-۷۰-متری-جنوب-تهران-چند؟
اقتصاد آنلاین - نادیا سیه‌کار؛ اگر قصد خرید واحدهای ارزان قیمت در تهران را دارید، جنوب تهران یکی از منطقه‌هایی است که به شما پیشنهاد می‌شود زیرا با بودجه‌ای محدود می‌توانید انتخاب‌های متنوعی داشته باشید. در این گزارش واحد های ۷۰ متری این منطقه را... اقتصاد آنلاین - نادیا سیه‌کار؛ اگر قصد خرید واحدهای ارزان قیمت در تهران را دارید، جنوب تهران یکی از منطقه‌هایی است که به شما پیشنهاد می‌شود زیرا با بودجه‌ای محدود می‌توانید انتخاب‌های متنوعی داشته باشید. در این گزارش واحد های ۷۰ متری این منطقه را مورد بررسی قرار داده‌ایم تا در خرید و یا سرمایه‌گذاری بهتر شما را راهنمایی کنیم. برای خرید واحد آپارتمانی نوساز در شوش با متراژ ۷۰ متر و ۲ اتاق خواب، به سرمایه‌ای معادل ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید. اگر واحدی ارزان قیمت‌تر می‌خواهید، می‌توانید آپارتمانی ۵ ساله با متراژ  ۶۷ متر و یک اتاق خواب را با قیمتی معادل ۱ میلیارد و ۲۷۰ میلیون تومان خریداری کنید. واحد آپارتمانی ۷۰ متری در‌ منیریه درحالی که ۳ سال از ساخت آن می‌گذرد و ۲ اتاق خواب دارد ارزشی معادل ۳ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان دارد. برای خرید واحد آپارتمانی ۷۰ متری در مجیدیه که ۵ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۲ اتاق خواب داشته باشد به بودجه‌ای بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۸۹ میلیون تومان احتیاج دارید. همچنین می‌توانید واحدی ۱۶ ساله در همین محله را با متراژ ۶۷ متر و ۲ اتاق خواب به قیمت ۲ میلیارد و ۵۶۳ میلیون تومان خریداری کنید. واحد آپارتمانی در نازی‌آباد با متراژ ۶۸ متر و ۲ اتاق خواب، درحالی که ۱۱ سال از ساخت این سازه می‌گذرد در روز های گذشته معادل ۱ میلیارد و ۹۶۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. برای خرید واحد آپارتمانی ۲۱ ساله در جوادیه با متراژ ۶۷ متر و ۱ اتاق خواب، لازم است مبلغی معادل ۱ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان پرداخت کنید. واحد آپارتمانی ۱۲ ساله در مولوی با متراژ ۶۸ متر و ۲ اتاق خواب ارزشی معادل ۱ میلیارد و ۴۴۰ میلیون تومان دارد. توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.