منو کاربری

بسمه تعالي
پيشينه فعاليت شركت عمران و مسكن اصفهان را مي توان از سالهاي اوليه انقلاب پيگيري نمود. اين شركت کار خود را از اول خردادماه 1367 با عنوان مؤسسه توليد مسكن شعبه مركز ايران آغاز نمود و حوزه عملیات خود را در شهركهاي اقماري اصفهان مانند شاهين شهر، خانه اصفهان، ملك شهر و بهارستان قرار داد.
شش سال بعد در 1373 مؤسسه با ملاحظه الزاماتي چند تبديل به شركت توليد مسكن گرديد و با گسترش فعاليت هاي ساخت و ساز در مناطق ياد شده و با تغييراتی در اساسنامه در سال 1374 شركت توليد مسكن به شركت عمران و توليد مسكن تغيير نام داد.
از سال 1374 تا 1378 حوزه فعاليت شركت بيشتر در محدوده شهرهاي شاهين شهر، ملك شهر، خانه اصفهان و بهارستان بوده اما با گسترش فعاليت در ساير مناطق ايران از 1378 به بعد لزوم یک اسم جدید که گستره فعالیتها را نیز نشان دهد ، احساس شد و در پی این رویکرد ، شرکت عمران و توسعه مسکن تحت عنوان جدید شركت عمران و مسكن ایران نامیده شد.
این شركت در سال 1387 وبا در نظر داشتن عملكرد عالي و ممتاز خود به عنوان يكي از شركت هاي مادرتخصصي با زمينه فعاليت مسكن و شهرسازي انتخاب و در اين راستا تعداد 7 شركت عمراني از سراسر ايران با زمينه فعاليت مسكن و شهرسازي به اين هلدينگ منتقل گرديد.
در اوايل 1392 شركت مادرتخصصي عمران و مسكن ايران با رهيافتي هوشمندانه در راستاي تخصصي نمودن حوزه هاي فعاليت و با هدف مديريت كلان بهتر و كاراتر، شركت عمران و مسكن اصفهان را به شماره 50372 به ثبت رسانيده و كادر اجرائي و تخصصي – فنی خود را به اين شركت منتقل نمود تا خود در حوزه سياستگذاري و تعيين خط مشي ها و استراتژي هاي كلان و اداره شركت هاي اقماري فعاليت نمايد و امور اجرائي در زمينه ساخت و سازها را به شركت جديد و شركت هاي زيرمجموعه واگذار نمايد.
در سايه اين رهيافت مديريتي هم اكنون شركت عمران و مسكن اصفهان با تركيبي همگن از منابع انساني با تجربه و متخصص شايان توجه هم در رده هاي مديريتي و هم در رده هاي فني گستره فعاليت خود را در قالب فعاليت هاي انبوه سازي مسكن و ساختمان، راه سازي و شهرسازي و اجراي پروژه های پيمانكاري و سرمايه گذاري در چندين كلان شهر ايران نظير اصفهان، تهران،‌ مشهد، شيراز و یزد تعريف نموده و توانسته است پا به پاي ديگر شركت هاي اقماري هلدينگ عمران و مسكن ايران و پایاسامان پارس سهم به سزايي در توليد و آباداني كشور داشته باشد.

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.