منو کاربری

 

با نام و یاد خداوند سبحان

اکنون چیزی در حدود چهار دهه از فعالیت شرکت عمران و مسکن اصفهان می‌گذرد، چهار دهه خدمت در زمینه‌های عمرانی، اعم از تولید بتن و آسفالت و انواع مجتمع‌های مسکونی، اداری و تجاری.

بی‌شک حفظ ره‌آوردهای گذشته و هم‌سوئی با تحولات و چالش‌های پیش‌ رو نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقاء مستمر کمّی و کیفی محصولات، بهره‌گیری از دانش و فن‌آوری‌های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت است.

لذا با اعتقاد راسخ، ایمان، علم، تجربه، تعهد و تخصص را در سال‌های پیش رو سرلوحه اقدامات خود قرار داده و از خداوند منّان خواستاریم ما را در جهت نیل و برآورده کردن اهداف ذیل یاری رساند:

  • احترام به خواسته‌های مشتریان و حمایت از حقوق آنها،
  • طرح‌ریزی استراتژی‌های توسعه‌محور به منظور خلق سبد محصول باکیفیت و جامع،
  • گردآوری تیمی متخصص، پویا و همدل، به منظور تأمین نیاز و نظرات مشتریان، که شرکای حقیقی و همراهان همیشگی موفقیت‌های ما هستند،
  • حضور اثرگذار در بازارهاي رقابتي و افزايش سهم شركت از بازار مسكن و ساخت و ساز،
  • تلاش در رسیدن به اهداف کلان سازمان از قبیل محرومیت‌زدایی در زمینه مسکن و احیای بافت فرسوده
  • بهبود زیرساخت و فرهنگ سازمانی مناسب برای خلق سازمانی متعهد و چابک به نحوي كه با ايجاد آرمان مشترك با ذي نفعان، بتوان به صورت گام به گام این شرکت را به يك سازمان ياد‌گيرنده ارتقاء بخشيد و شرايطي را رقم زند تا با پايش مداوم آن قادر به راهبري پروژه‌ها به بهترین نحو شود،
  • انطباق با استانداردهای جهانی و بهره‌مندی از دانش و فن‌آوري‌هاي نوين و شرکت‌های دانش‌بنیان،
  • تعهد به پیاده‌سازی استانداردهای مدیریت پروژه، نظام‌نامه راهبردی تعالی، نظام مدیریت کیفیت، ایمنی و محیط زیست و سرعت و دقت و انجام مسئولیت‌های اجتماعی، و توسعه مدیریت دانش و فن‌آوری در شرکت.

تلاش ما و کلیه کارکنان این مجموعه این است تا با درک درست از نیاز مشتری و بررسی دقیق نظرات کارشناسان، محصولاتی را ارائه نماییم تا در شأن و منزلت والای مردم این مرز و بوم باشد. از این رو، من و همکاران همواره با روی گشاده پذیرای نظرات و خواسته‌های مشتریان گرامی هستیم تا بتوانیم با داشتن اطلاعات کامل و جامع از خواسته‌های مشتریان بر پایه دانش و توافق علمی بهترین خدمت را به ایشان ارائه دهیم.

 

 

 

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.