منو کاربری

به گزارش اقتصادآنلاین؛ در گزارش امروز ما به بررسی قیمت اجاره در مناطق مختلف شهر زاهدان پرداخته ایم. اگر بودجه شما کمتر از ۴۰۰ میلیون است می توانید در مناطقی مانند، زیباشهر، بلوار استانداری، بلوار پرستار، امیر معز، می‌توانید یک خانه برای رهن پیدا... به گزارش اقتصادآنلاین؛ در گزارش امروز ما به بررسی قیمت اجاره در مناطق مختلف شهر زاهدان پرداخته ایم. اگر بودجه شما کمتر از ۴۰۰ میلیون است می توانید در مناطقی مانند، زیباشهر، بلوار استانداری، بلوار پرستار، امیر معز، می‌توانید یک خانه برای رهن پیدا کنید. اگر بودجه شما بیشتر از ۴۰۰ میلیون است گزینه مناسب مثل بازار مولوی، می‌توانید در این منطقه خانه  ۱۲۶ را  با پول رهن ۵۰۰ میلیونی و ماهانه ۱ و نیم میلیون تومان اجاره کنید. اگر کمتر از ۲۵۰ میلیون تومان دارید نگران نباشید، در مناطقی مانند طباطبایی خانه ۱۱۰ متری با پول پیش ۱۸۰ میلیون و اجاره ۸۰۰ هزار تومانی برای اجاره آگهی شده است. واحد دیگری در زیباشهر ساخت سال ۱۳۹۶ دو خوابه است و پارکینگ دارد را می‌توان با رهن کامل ۲۵۰ میلیونی اجاره کرد. واحد ۱۶۰ متری در غلام سرور با قیمت نسبتا مناسب برای اجاره آگهی شده است؛ پول پیش ۷۰ میلیونی و اجاره ۴ میلیون تومانی، این آپارتمان دو خوابه است و پارکینگ نیز دارد. با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ، انباری قیمت ها متغیر است. با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره در زهدان به دست خواهید آورد. اجاره خانه در زاهدان شهر متراژ مشخصات سال ساخت  رهن(تومان)  اجاره(تومان) گاوداران ۱۴۰ ۲خوابه،انباری،پارکینگ،بالکن ۱۳۹۶ ۵۰،۰۰۰،۰۰۰  ۵،۰۰۰،۰۰۰ بازار مولوی ۱۲۶  ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۹ ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۱،۵۰۰،۰۰۰ غلام سرور ۱۶۰ ۲خوابه،پارکینگ ۱۳۸۰ ۷۰،۰۰۰،۰۰۰ ۴٬۰۰۰٬۰۰۰  بلوار پرستار ۱۱۲ ۲خوابه،پارکینگ ۱۳۹۲ ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۱۰۰،۰۰۰ بلوار استانداری ۱۰۰ ۲خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۸۶ ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۲۰۰،۰۰۰ امیر معز ۱۱۰ ۲خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۹۰ ۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰ - طباطبایی ۱۱۰ ۲خوابه،پارکینگ ۱۳۹۸ ۱۸۰،۰۰۰،۰۰۰ ۸۰۰،۰۰۰ زیبا شهر ۱۰۰ ۲خوابه،پارکینگ ۱۳۹۶ ۲۵۰،۰۰۰،۰۰۰ - توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در زهدان برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.