منو کاربری

به گزارش اقتصادآنلاین؛ اگر قصد اجاره یک آپارتمان سه خوابه در فرمانیه را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک واحد ۱۵۰ تا ۲۵۵متری در مناطق مختلف فرمانیه و با امکانات متفاوت دقیقا... به گزارش اقتصادآنلاین؛ اگر قصد اجاره یک آپارتمان سه خوابه در فرمانیه را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک واحد ۱۵۰ تا ۲۵۵متری در مناطق مختلف فرمانیه و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای رهن نیازمند هستید. اگر بودجه شما بیشتر از ۱ میلیارد است گزینه مناسب مثل یک واحد ۲۵۵متری سه خوابه دارای امکاناتی مانند بوتیک آپارتمانی مدرن فستیوالی از برند های محبوب صنعت ساختمانی و آشپزخانه ای ENZO+فرنیش SMEG تراس گاردنی قابل چیدمان و فضای صبحانه خوری مجزا را با پرداخت رهن ۲ میلیاردی و اجاره ۱۱۰ میلیونی اجاره کرد. اگر کمتر از ۱میلیارد دارید می‌توانید یک خانه سه خوابه ۱۷۰ میلیونی در فرمانیه که آسانسور،پارکینگ،انباری دارد را با رهن ۷۰۰ میلیون تومان و اجاره ۷۰ میلیونی در فرمانیه کرایه کنید. اگر کمتر از ۷۰۰ میلیون دارید نگران نباشید یک واحد دیگر که سه خوابه است را با رهن ۵۰۰میلیون و اجاره ۵۵ میلیونی برای اجاره آگهی شده است.  با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است. با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره در فرمانیه به دست خواهید آورد. اجاره خانه ۳ خوابه در فرمانیه شهر متراژ مشخصات سال ساخت  رهن(تومان)  اجاره(تومان) فرمانیه ۲۳۰ ۳خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۸۰ ۳،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰  ۱،۰۰۰،۰۰۰ فرمانیه ۱۵۰  ۳خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۷ ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ فرمانیه  ۳خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۸۷ ۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۷۰٬۰۰۰٬۰۰۰  فرمانیه ۱۷۰  ۳خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۶ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  فرمانیه ۲۰۵  ۳خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۸۴ ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۵۵،۰۰،۰۰۰ فرمانیه  ۳خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۵ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۶۵٬۰۰۰٬۰۰۰  فرمانیه ۲۵۵  ۳خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۴۰۲ ۲٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰  فرمانیه ۱۷۰  ۳خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۵ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۵۵٬۰۰۰٬۰۰۰  توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در فرمانیه برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.