منو کاربری

به گزارش اقتصادآنلاین؛ اگر قصد اجاره یک آپارتمان سه خوابه در بهارستان را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک واحد ۶۰ تا ۱۰۷ متری در مناطق مختلف بهارستان و با امکانات متفاوت... به گزارش اقتصادآنلاین؛ اگر قصد اجاره یک آپارتمان سه خوابه در بهارستان را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک واحد ۶۰ تا ۱۰۷ متری در مناطق مختلف بهارستان و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای رهن نیازمند هستید.  با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است. اگر قصد اجاره یک واحد در بهارستان را دارید یک آپارتمان ۶۰ متری که سال ۸۶ ساخته شده است و آسانسور و انباری نیز دارد با رهن کامل ۴۰۰ میلیون تومان آگهی شده است. اگر به دنبال واحد بزرگتر هستید می‌توانید یک خانه دو خوابه ۱۰۷ متری در بهارستان که آسانسور، پارکینگ، انباری دارد را با رهن ۳۰۰میلیون تومان و اجاره ۱۸میلیونی در بهارستان کرایه کنید. اگر کمتر از ۳۰۰میلیون دارید نگران نباشید باز یک واحد دیگری که دوخوابه است را با رهن ۲۰۰میلیون و اجاره ۱۰ میلیونی در بهارستان برای اجاره آگهی شده است. با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره در بهارستان به دست خواهید آورد. هزینه رهن و اجاره در بهارستان محله متراژ مشخصات سال ساخت  رهن(تومان)  اجاره(تومان) بهارستان ۷۵ ۱خوابه،آسانسور ۱۳۹۱ ۶۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰   - بهارستان ۷۰ ۲خوابه، انباری ۱۳۸۶ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۵٬۰۰۰٬۰۰۰  بهارستان ۱۰۴  ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۱ ۳۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۸٬۰۰۰٬۰۰۰  بهارستان ۱۰۷  ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۷ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۸٬۰۰۰٬۰۰۰  بهارستان ۷۳  ۲خوابه،آسانسور،انباری ۱۳۸۳ ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰  بهارستان ۹۲  ۲خوابه،آسانسور،پارکینگ،انباری ۱۳۹۷ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۸٬۰۰۰٬۰۰۰  بهارستان ۶۲ ۲خوابه،انباری ۱۳۸۳ ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۶٬۰۰۰٬۰۰۰  بهارستان ۶۰  ۱خوابه،آسانسور، انباری ۱۳۸۸ ۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  - -توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در بهارستان برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

دعوت به نظرسنجی

کاربر گرامی در صورت تمایل با مراجعه به بخش نظر سنجی و تکمیل فرم ها ما را در تعیین سطح رضایت مشتریان و متقاضیان خدمات خود، یاری بفرمایید.

بی‌تردید نتایج ارزشمند این نظرسنجی می‌تواند در ارتقای سطح کیفی خدمات شرکت عمران مسکن اصفهان و تامین رضایت بیش از پیش مشتریان بسیار موثر و کارساز باشد.

شرکت در نظر سنجی


امیدواریم با ارایه خدماتی شایسته بتوانیم همواره رضایت شما مشتریان عزیز را به دست آوریم.